Мотоекіпірування - що потрібно знати при виборі?

Мотоекіпірування для будь-якого мотоцикліста, неважливо з яким стажем їзди, є однією з ключових опцій для забезпечення безпечної їзди. Це обов'язкова умова, адже людське життя є найбільш цінним, що є в суспільства. Тому, мало тільки мати мотоцикл, варто подбати і про супутні аксесуари. Одні є обов'язковими, інші йдуть як додаткові. Що ж потрібно знати про мотоекіпірування?

Перше, що відразу може прийти на розум при слові «мотоекіпірування» - це мотошлем. Звичайно, захист голови є обов'язковим, адже її пошкодження в багатьох випадках може призвести до фатальних наслідків. Хоча навіть і цим аксесуаром нехтували, одягаючи його тільки в разі можливої зустрічі з «даішником». Але треба враховувати і ті чинники, що швидкості руху збільшилися; на вулицях з'явилася значна кількість автомобілів, що призвело до збільшення щільності дорожнього трафіку. Крім того, якщо їзда на мотоциклі має спортивний характер, а зараз там з'явилося багато екстремальних видів їзди, необхідно подбати про більш ретельну безпеку.

Багато хто вважає, що підбирати мотоекіпірування варто, в першу чергу, виходячи із зовнішнього вигляду. Тобто, щоб воно підходило до кольору і стилю мотоцикла. Але при цьому нехтують чинником безпеки. Тут треба виходити з того, в яких умовах буде проходити їзда. Це є ключовим у виборі мотоекіпірування, а стилістика вже повинна йти на другому місці.

Нинішнє мотоекіпірування включає в себе кілька функціональних особливостей. Звичайно, основна його функція - це захист тіла від різних пошкоджень (переломи, викривлення, забиті місця), а також пом'якшення ударів внутрішніх органів. У той же час, воно повинно бути зручним, в міру вільним, не сковуючи тіло. Також треба враховувати, щоб воно підходило для різної пори року. Воно повинно бути максимально комфортним і легким як в літню спеку, так і в холодну дощову осінь.

У мотоспільноті побутують різні думки про те, який повинен бути оптимальний комплект мотоекіпірування. Одні обмежуються тільки мотошоломами та моторукавичками. Інші ж вважають обов'язковим укомплектуватися з ніг до голови, як професійні гонщики. Звичайно, перший варіант буде недостатнім, а ось останній для повсякденних поїздок по місту може здатися незручним. Тому, назвемо оптимальний склад мотоекіпірування для середньостатистичного мотоцикліста:

1) Мотошлем.
2) Моторукавички.
3) Мотокуртки.
4) Мотоботи.
5) Наколінники.
6) Захист спини.
7) Мотоштани.
8) Термобілизна.
9) Захист шиї.

Звичайно, це не "залізний список", він може змінюватися залежно від погодних умов, але ці базові елементи здатні забезпечити потрібний рівень захисту.

Якщо вам потрібне екіпірування для мотоцикла, звертаєтеся в наш інтернет-магазин. В наявності широкий асортимент необхідного одягу для безпечної їзди на будь-який смак. Подбайте про свій захист разом з нашим мотоекіпіруванням.