Як вибрати мотоцикл? Огляд по країнах-виробниках

Багато хто хотів би купити мотоцикл. Це досить оптимальний варіант для пересування по місту і не тільки коштує значно дешевше, ніж автомобіль, є досить мобільним і компактним, а також витрати на обслуговування будуть значно нижчими, ніж на автомобіль. Тому, якщо вас цікавить питання, як вибрати мотоцикл, ця стаття буде корисною. Зупинимося на країнах-виробниках.

Наведемо кілька найпопулярніших.

1) Японія. Мотоцикли, зроблені в цій країні, є, мабуть, одними з найкращих. Причиною цього є застосування передових інноваційних розробок, технологічних рішень. Найбільш відомі марки: Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki.

2) США. Оскільки в цій країні народився байкерський рух, там і виробляються вальяжні мотоцикли. Марки Indian і Harley-Davidson. Перша є нестабільною в плані свого розвитку і виробляє морально застарілі мотоцикли, які, треба відзначити, є хорошої якості.

Harley-Davidson - це вже бренд, причому виділяється не тільки своїми бездоганними характеристиками, скільки піаром навколо способу життя. Акцент йде більше на тюнінг, екіпіровку та інші аксесуари. Найбільш проблемним для нашої країни може здатися використання нестандартних деталей і нагрів заднього циліндра на повітряних моторах та інші дрібниці. Але в той же час мотоцикл з водяним охолодженням є одним з найдосконаліших. Цьому посприяв дуже багатий і тривалий досвід роботи цієї компанії. До того ж він унікальний по дизайну і стилю, тому багато хто вважає його найкращим мотоциклом.

3) Європа. Вважаються досить простими, надійними і комфортними. Можна зустріти такі марки: Ducati, Agusta, BMW, KTM і інші. Можна вибрати мотоцикл будь-якого класу. Усі представлені марки по-своєму унікальні.

4) Китай. Можна зустріти дуже багато виробників, дотого ж виділити будь-якого за деякими параметрами або дизайном складно. Загалом це техніка невисокої вартості і часто не найякісніша. Тому на високу надійність в роботі не завжди доводиться розраховувати. Єдиний плюс - дешеві запчастини, які легко можна дістати. Але порівняно з невеликим терміном експлуатації, який в середньому становить близько 1,5 року, ця перевага теж вичерпується.

5) Країни СНД. Основні виробники, які тримаються на плаву довгий час і є найякіснішими на цьому просторі, це Урал і Мінськ.

Урал, якщо порівнювати із мотоциклами, що випускалися за радянських часів, не сильно змінився. Додалися гальма, кубики на двигун і трохи змінилося передавальне число в КПП. Мінськ можна вважати найкращим на теренах СНД. Він дещо змінився технологічно, загалом вийшов досить хороший мотоцикл.

Але загалом, на пострадянському просторі відчувається гостра нестача високоякісних виробників, тому доводиться вибирати імпортні види.

Якщо ви хочете купити мотоцикл в Україні, пропонуємо звернутися в наш інтернет-магазин. Реалізуємо різні види, а також запчастини до мотоциклів. Здійсніть свою мрію разом з нами!