Мотоекіпіровка та мотоциклетний шолом як один з її видів

Мотоекіпіровка є одним з найважливіших моментів для кожного мотолюбителя, незважаючи на те, чи Ви – новачок, чи маєте величезний досвід в керуванні залізним конем. Саме це зведе до мінімуму ймовірність отримання травм при виникненні дорожньо-транспортних пригод або при незначних падіннях. Необхідно ретельно підходити до вибору мотоекіпіровки. Можна сказати, що це настільки ж серйозний процес, як і вибір надійного мотоцикла.

Різноманітність мотоекіпіровки може спантеличити не лише новачка, а й досвідченого райдера. Ключовим фактором під час вибору є зручність. Мотоекіпіровка повинна сидіти по фігурі, інакше захищені будуть не ті ділянки тіла, для яких вона призначена. Важливо також розуміти, що одяг не має сковувати рухів, а повинен дозволяти відчувати себе комфортно в будь-якій ситуацї.

До мотоекіпіровки належать:

Мотоциклетний шолом. Захистити голову від струсу мозку зможе мотошолом. Нехтувати такою деталлю категорично забороняється! Шолом варто купувати в надійному магазині, де немає ризику придбати підробку або неякісну річ. Є декілька видів шоломів, які відрізняються ступенями захисту. У каталозі товарів нашої компанії Ви зможете вибрати саме той, який найбільше сподобається.

• Куртки. Традиційно досвідчені райдери віддають перевагу шкіряним курткам, адже це саме той матеріал, який дійсно зможе захистити мотогонщика. Суттєвою перевагою будуть захисні вставки в області ліктів, плечей і спини; світловідбиваючі смужки та трішки вільніший розмір для холодної погоди. Краще мати кілька курток для різних пір року.

• Моточерепаха. Це додаткова захисна екіпіровка, яка дозволить уникнути серйозних травм. Під час вибору важливо приділяти особливу увагу області грудей. Чим більша площа тіла захищена, тим краще. Також важливо пам'ятати про те, що екіпіровка не повинна сковувати рухи.

• Мотоштани. Важливими аспектами під час вибору таких штанів стануть: пояс у вигляді затягування; водонепроникність; додаткові накладки в найуразливіших місцях та додатковий простір в області колін (для того щоб забезпечити комфортне керування мотоциклом).

• Мотоботи. Поділяються на такі групи: кросові, спортивні, туристичні та побутові. Мотоботи цих груп мають як переваги, так і недоліки, тому тут вже краще вибирати на свій розсуд.

• Рукавички. Не слід нехтувати рукавичками, адже вони є не менш важливим елементом екіпіровки. Руки не менш страждають при аварії, ніж інші частини тіла. Рукавички слід вибирати, зважаючи на те місце, де Ви будете їздити, адже вони поділяються на міські, кросові, позашляхові та спортивні.

Придбати мотоциклетний шолом та іншу мотоекіпіровку Ви можете у нашій компанії! На українському ринку ми працюємо ще з 2007-го року. Вже понад 12 років ми успішно задовольняємо потреби споживачів, реалізуючи якісні товари. Звертайтесь!