Загальний огляд мотоцикла та мотозапчастини для японських мотоциклів 

Стан мотоцикла – дзеркало ставлення до нього свого власника. Існує безліч чинників, які можуть перешкодити відчути красу їзди, тому кожен досвідчений райдер знає, що чим краще підготуєш свій транспортний засіб, тим далі заїдеш. Для того щоб дорога була максимально комфортною, необхідно вчасно замінювати всі деталі та доглядати за використаними запчастинами за допомогою спеціальної мотохімії. Тут кожна деталь має значення – починаючи з двигуна чи моторезини й закінчуючи вилковим маслом, вітровим склом і найменшим тягарцем керма.

Якщо Ви зібрались самостійно обслуговувати мотоцикл, ми б рекомендували набратись терпіння, адже таку роботу неможливо виконати в поспіху. Для початку необхідно перевірити рівень масла в двигуні та його загальний стан. Потрібно своєчасно проводити заміну задля його повноцінної та коректної роботи. Важливо додатково очистити форсунки, водночас додавши в бак спеціальні присадки для правильної роботи всієї паливної системи. Перед виїздом краще впевнитись, що у моторі немає протоків бензину. Якщо такі виявились, треба ретельно насухо їх витерти. Стежте за цілісністю шлангу подачі палива, адже він може вкриватися тріщинами.

Важливою частиною мотоцикла є система гальм. Важливо раз на рік міняти в них рідину, позаяк це гарантує безпеку водія. Гальмівні шланги мають бути цілими та нерозтягнутими. Гальмівний диск і колодки не повинні тертись об метал; в такому разі буде зруйновано всю гальмівну систему.

Потьоки рідини на задніх амортизаторах свідчать про те, що їх варто замінити.

Якщо у високовольтних дротах помічено тріщини або ізоляційні відслойки, необхідно негайно їх замінити. Якщо вчасно не усунути такі неполадки, можна отримати несправності стартера або акумулятора.

Контролюйте тиск в шинах. Взагалі догляд за мотоциклом та його запчастинами повинен бути щоденним. Перед виїздом контролюйте агрегат на відсутність пошкоджень. Періодично необхідно відстежувати зміни великих деталей.

Придбати мотозапчастини для японських мотоциклів та інші види мопедів за вигідними цінами Ви можете у нас! Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, тому мотолюбителі гарантовано знайдуть щось для себе.

Ще з 2007-го року головною метою діяльності нашої компанії є задоволення потреб споживачів, з чим ми успішно справляємось вже понад 12 років. На нашому рахунку співпраця з тисячами українців, деякі з яких стали нашими постійними клієнтами.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!