Бендикс стартера на скутер Suzuki AD 50
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 308943
 

Опис Бендикс стартера на скутер Suzuki AD 50

Бендикс стартера Suzuki AD 50

Бендикс скутера є 2 шестернею, які мають жорсткий зв'язок. Забезпечує це жорстке з'єднання гвинтова шестерня, що знаходиться на тому ж валу, по якому під час роботи рухається друга шестерня. Рух відбувається у напрямку до осі першої шестерні.

Також кожен бендикс скутера має такий елемент, як механізм стабілізації. Його завданням є жорстка фіксація обох шестерінок в потрібний момент часу.ринцип роботи бендикса скутера

Як тільки кнопка "Старт" на скутері наводиться в дію, стартер починає обертатися, чим приводить в дію основну шестерню. Друга шестерня бендикса має набагато більшу масу, тому її обертальні рухи неначе відстають. Під дією своєї ваги друга шестерня, повільно обертаючись, рухається по гвинтовій шестерні валу, і в точний момент часу стикається із зубчастим вінцем варіатора.

Як тільки це зачеплення сталося, двигун запускається. І тут же відбуваються дії абсолютно протилежного напряму. Колінчастий вал набирає оберти, і коли вони стають вище, ніж при запуску, то друга шестерня починає випробовувати зворотну силу, але яка діє на неї вже у зворотному напрямі. Важча друга шестерня під дію цієї сили накручується на гвинтову, і зачеплення припиняється. Далі зубчастий вінець, під силою пружини, повертається на своє місце.

Важлива особливість роботи бендикса скутера

Усе описане виглядає простим і зрозумілим, коли б не одна особливість. Іноді трапляється, що запущений двигун різко глухне, а потім знову починає сіпатися. І у момент першого запуску друга шестерня вже вийшла із зачеплення із зубчастим валом, а двигун вже затих. Водій продовжує утримувати стартову кнопку натиснутої, і двигун починає видавати характерні звуки (начебто стартер був помилково запущений під час його роботи).

Щоб запустити двигун остаточно, слід негайно відпустити кнопку "Старт" і лише потім натиснути її повторно. Це не завжди зручно спочатку, але до такого принципу дії водії швидко звикають.

Для того, щоб бендикс скутера під час нестабільного запуску двигуна не відключався самостійно, в його конструкції є присутнім ще один вузол, що забезпечує стабільну роботу.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити мототехніку, екіпіровку, запчастини та аксесуари в інтернет-магазині
(основний офіс)

43016, Україна, Чернівецька, Чернівці, вул. Головна, будинок 177
  • +38 (096) 781-84-XX

Статті компанії

Загальний огляд мотоцикла та мотозапчастини для японських мотоциклів 

19 червня 2019 в 10:53
 

Стан мотоцикла – дзеркало ставлення до нього свого власника. Існує безліч чинників, які можуть перешкодити відчути красу їзди, тому кожен досвідчений райдер знає, що чим краще підготуєш свій транспортний засіб, тим далі…

 
 

Мотоекіпіровка та мотоциклетний шолом як один з її видів

18 червня 2019 в 15:05
 

Мотоекіпіровка є одним з найважливіших моментів для кожного мотолюбителя, незважаючи на те, чи Ви – новачок, чи маєте величезний досвід в керуванні залізним конем. Саме це зведе до мінімуму ймовірність отримання травм при…

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create